Obecnie od kilku lat jestem Biegłym Sądowym oraz Biegłym Izby Skarbowej. Od roku 2013 jestem dyrektorem oddziału i działu napraw powypadkowych w serwisie autoryzowanym. Prowadzę również sporą firmę rodzinną, która swoje początki ma w roku 1973r. W trakcie kariery zawodowej miałem przyjemność publikacji wielu artykułów oraz udzielania sporej liczby wywiadów i opinii dla takich marek jak: TVN Turbo, TVN 24, TVP, Panorama, Teleexpres, Nowoczesny Warsztat, Puls Biznesu, Biznes New Europe czy Gazeta Prawna. Przez ostatnie lata opiniowałem kilkanaście misji gospodarczych organizowanych przez ambasady różnych krajów. Brałem również udział w doradztwie dla takich potentatów jak Boston Consulting Group, Aurelis Consulting czy Volkswagen AG. Współorganizowałem kilka konferencji ogólnokrajowych oraz takich przedsięwzięć jak np. plebiscyt „Złoty Zderzak” dla najlepszych ubezpieczalni w Polsce.

Biegły Izby Skarbowej

Już jako absolwent studiów inżynieryjnych (2007r.) na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego zrealizowałem pracę magisterską na Politechnice Radomskiej w specjalności Rzeczoznawstwo i Technika Samochodowa z rekonstrukcją wypadków drogowych. Praca ta uzyskała znakomite recenzje.

Szef sekcji warsztatów Blacharsko-Lakierniczych w Polskiej Izbie Motoryzacji

W roku 2010 ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym podyplomowe studia na prestiżowym kierunku dla menagerów motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Współpraca

  • 1